خدمات ما

ما به سلامتی شما اهمیت می دهیم

خدمات این مرکز شامل:

مشاوره، روانشناسی، روان درمانی، آموزش و خدمات ویژه می باشد.

خدمات مشاوره و روانشناسی در کلینیک نیک کار:

مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری.

“مشاوره غیر حضوری در این مرکز به صورت مشاوره تلفنی و تصویری می باشد.”

خدمات مشاوره و روانشناسی در گروه های زیر انجام می گردد.

گروه کودک و نوجوان:

فرزند پروری، سنجش هوش و استعداد یابی، درمان اضطراب و افسردگی، بیش فعالی، روش نوروفیدبک، بازی درمانی، وحشت شبانه و شب ادراری، مسائل دوران نوجوانی، استقلال نوجوانان، اضطراب­های نوجوانی، لجبازیهای نوجوان، بررسی و درمان ارتباط والدین و کودک.

زوج و خانواده:

آشنایی های قبل از ازدواج؛ احتیاط و هشدارهای ازدواج؛ افراد نامناسب برای ازدواج؛ باورهای درست و نادرست ازدواج؛ مسئولیت پذیری و تاب آوری در ازدواج، خواستگاری و نامزدی، مهریه و مسائل حقوقی آن، مشاوره خانواده، مشاوره زوج و حل اختلافات زناشویی، تاب آوری در زندگی زناشویی، مشکلات جنسی و روابط زناشویی.

مشاوره و درمانهای بالینی:

درمانهای اضطراب؛ درمانهای افسردگی، درمان ترسهای اضطرابی، ناآرامی های فردی، درمانهای رفتاری و بیوفیدبک.

خدمات روان پزشکی:

تجویز دارو در موارد:

افسردگی و اضطراب، وسواس، ترسهای اضطرابی، مشکلات خواب، توهم –هذیان-بدبینی، اختلالات حافظه، اختلالات عصبی رفتاری، اختلالات رفتاری کودکف بیش فعالی، کم توان ذهنی، لکنت زبان. 

به نظر شما چرا درصد کمی از افراد در جامعه توانسته اند به اهداف خود رسیده و از زندگی خود رضایت کامل دارند اما برخی دیگر تلاشهای خود را بی نتیجه می دانند؟

زیرا این افراد بر ای رسیدن به اهداف و زندگی ایده ال  خود آموزش دیده اند.اموزشهایی فراتر از  اموزش های دوران تحصیل

خدمات آموزشی و کارگاهی:

کارگاه های حضوری و غیرحضوری( وبینارها) شامل:

دانش هیجانی، ارتقا توانمندی های فردی، افزایش تاب آوری، فرزندپروری، غنی سازی روابط جنسی، پیش از ازدواج، کارگاه های  آموزشی ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مشاوره و وانشناسی همراه با دریافت گواهینامه معتبر، فرزند پروری، زوج درمانی

 

گروه درمانی: گروه درمانی یا روان درمانی گروهی همانند روان درمانی انفرادی است با این تفاوت که در این روش روانشناس به جای تمرکز بر روی یک فرد و مشکلات مختص به وی با یک گروه و یا چندین نفر سروکار دارد. هر یک از اعضا مشکلات خود را در گروه مطرح می کنند. بازخورد و مشکلات دیگر اعضا را نیز می شنوند و در مورد آنها نظر، احساسات و افکار خود را بیان می کنند. در نتیجه این تعاملات، اعضای گروه در روند ایجاد تغییرات به یکدیگر کمک می کنند و روانشناس نیز به عنوان عضو تسهیل گر و بی طرف مسائل گروه را در مسیر مناسب و تا رسیدن به بینش هر یک از اعضا نسبت به مشکل خود هدایت می کند.

 انواع گروه درمانی، گروه درمانی چاقی، گروه درمانی روانشناختی( اضطراب افسردگی و … )، گروه درمانی دیابت، گروه درمانی سالمندی.

خدمات ویژه کلینیک نیک کار : کوچینگ حرفه ای زندگی، کوچینگ حرفه ای سازمانی، کوچینگ حرفه ای بانوان

به مدیریت : بهناز نیک کار
موارد با کیفیت

تیم حرفه ای ها

‌دکتر آرش قندهاری

روانشناس بالینی

دکتر پروین جمشیدیان

روانشناس زوج و خانواده

دکتر فرناز عمادی فر

روانشناس فردی و خانواده